Michał Sparavier
Property In
Typ nieruchomości: mieszkania, domy, działki
Typ transakcji: sprzedaż, wynajem
Rodzaj rynku: wtórny, pierwotny
Obszar działania: Warszawa
     Licencjonowany pośrednik - nr licencji 27548. Przygodę z nieruchomościami zacząłem w 2016r startując od wynajmu zwykłych mieszkań dla studentów. Od tamtego czasu przeprowadziłem klientów przez setki transakcji najmu i sprzedaży ukierunkowując się z czasem głównie na sprzedaż.

     Plan marketingowy, zdjęcia, spacer 3d, pozycjonowanie ofert w Internecie to są główne aspekty pracy, które dla mnie jako pośrednika są kluczowe w przyczynianiu się do szybkiego osiągnięcia celu. Budowanie relacji międzyludzkich oraz celne odkrywanie zainteresowań klientów poszukujących są fundamentem najważniejszego mariażu w pośrednictwie jakim jest sprzedaż. Klienci mnie cenią za szybki i klarowny feedback.

     Swoje doświadczenie przekazuje kolejnym agentom w biurze nieruchomości Property In, którego jestem współwłaścicielem, podnosząc standardy pośrednictwa w Warszawie.

     Prywatnie władam płynnie trzema językami : Włoskim (ojczysty), angielskim oraz rosyjskim. Uwielbiam górskie wycieczki piesze, włoską kuchnie i dobre kino.

Aktualne oferty agenta