Profesjonalizujemy się w pośrednictwie w obrocie nieruchomościamiNajwyższy standard, bezpieczeństwo i satysfakcja to nasze główne priorytety przy obsłudze potencjalnych Klientów.  Nasza praca to nasza misja. Żyjemy nieruchomościami - kompleksowo podchodzimy do sprawy. Podejmujemy decyzje odważnie i z determinacją, dążąc do jednego, prostego celu - korzystnego efektu finalnego.


POŚREDNICTWO PRZY SPRZEDAŻY/ZAKUPIE NIERUCHOMOŚCI

Właściwe działania podejmowane w celu sfinalizowania transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości to klucz do sukcesu. Znamy rozwiązania, które prowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu. Chcemy wziąć na siebie: stres, zaangażowanie, dziesiątki spotkań, ustaleń i wiele innych wyzwań, z którymi mierzymy się każdego dnia w naszej pracy. 
 
WYNAJEM/ NAJEM NIERUCHOMOŚCI Z KLASĄ

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, oferując pomoc przy znalezieniu najemców godnych zaufania - z zachowaniem odpowiedniej strategii
i należytej staranności. Jeśli poszukują Państwo domu/mieszkania dla potrzeb własnych lub swojej firmy – nasza usługa spełni Państwa oczekiwania.
 
WIRTUALNE SPACERY PO WNĘTRZACH

Przy każdej nieruchomości, którą się opiekujemy – w ramach współpracy wykonujemy spacer 3D po wnętrzu, który stanowi doskonałą formę zobrazowania nieruchomości, ułatwiającą podjęcie decyzji potencjalnym Nabywcom. Bez wątpienia jest to wygodna i atrakcyjna forma wstępnej prezentacji obiektu w dzisiejszych czasach.


PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE

Nie wyobrażamy sobie skutecznej sprzedaży bez sesji fotograficznej. Dobre zdjęcia to podstawa w każdej ofercie, która ma zachęcić Klienta do umówienia się na spotkanie. Zaufaj nam!
 
HOME STAGING

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu z zastosowaniem home stagingu przedstawi obiekt w jak najkorzystniejszym świetle, a tym samym zwiększy zainteresowanie ofertą podnosząc jej cenę wyjściową. Wprowadzenie odpowiednich kolorów i dodatków do wnętrza potrafi zdziałać cuda – my to czujemy.


PLANY NIERUCHOMOŚCI

Dalmierz laserowy, wyobraźnia przestrzenna i poświęcony czas to elementy, które pozwolą stworzyć dokładny plan Państwa nieruchomości, jakże przydatny w oferowaniu jej na sprzedaż/wynajem.