3 - pok. mieszkanie w kamienicy. Idealne na biuro

Mieszkanie na wynajem
11 000 PLN , Pow. 103 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
103 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Warszawa Śródmieście , 3 Maja
Rok budowy:
1930
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
PI977808
Cena za m2:
107 PLN
Oferujemy na wynajem rozkładowe, wysokie mieszkanie znajdujące się w przedwojennej kamienicy z 1930 roku. Budynek został zaprojektowany przez Wacława Wekera jako dom połączonych Spółdzielni „3 Maja 5” i „Maskota” przy Alei 3 Maja w Warszawie.

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze. Składa się z kuchni oknem, dużej jasnej łazienki, przestronnego przedpokoju oraz 3 dużych pokoi.
Mieszkanie jest umiarkowanie ciche, okna z dwóch pokoi skierowane są na południe w stronę podwórka natomiast okna z pozostałych pomieszczeń skierowane są na północ w stronę Alei Jerozolimskich.

W mieszkaniu został rozpoczęty remont. Zgodnie z przygotowanymi projektami wymieniono już całą elektrykę w mieszkaniu, instalację hydrauliczną. W łazience ściany zostały już przygotowane pod położenie płytek, podłoga wymaga zrobienia nowej wylewki. W kuchni sytuacja jest analogiczna.
W dwóch pokojach pozostały do wykonania gładzie na ścianach oraz wymiana parapetów, w ostatnim pokoju ściany są już przygotowane do malowania.

Podłogi w całym mieszkaniu pokryte są pięknym dębowym parkietem. Dodatkowym atutem są dobrze zachowane dwuskrzydłowe drzwi prowadzące do pokoi.

Ze względu na doskonałą lokalizację, mieszkanie idealnie nadaje się do prowadzenia takiej działalności jak kancelaria, gabinet itp. lub do zamieszkania dla rodziny

Czynsz wynosi 1170 zł.
Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym, odnowiona została elewacja, zachowano oryginalne jesionowe windy z kryształowymi lustrami oraz ławeczką.
W niedalekiej przyszłości przewidziany jest remont klatek schodowych.
Teren jest ogrodzony, istnieje możliwość parkowania na terenie zamkniętym przy bloku (opłata za miejsce 100 zł/mc)

Proponujemy najem osobie bądź firmie która dokona dokończenia remontu pod własne potrzeby. 
Koszt zostanie rozliczony z właścicielem przy rozliczaniu czynszu najmu.

Oferta zawiera wizualizację, plan mieszkania oraz zdjęcia stanu obecnego.

Zapraszam na prezentację

Informacje zawarte w niniejszej ofercie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej, w tym w rozumieniu art.. 66 par 1 kodeksu cywilnego.

Nieprawidłowy adres E-mail